Cancel 356 je výjimečné uskupení studentů Nových médií. Skupina dala vzniknout několika projektům, které modifikují veřejný prostor prostřednictvím technologií, a jak sami říkají, vnáší do něj chaos, nepořádek a nové významy.

HotKarot je nový typ fastfoodu, takového pouličního mobilního stravování. Stánek s jídlem je tu hacknut tak, aby se z konzumace jídla stalo něco zábavnějšího — třeba hra. A podprojekt OpenSauce je prvním stavebním kamenem takové hry. HotKarot je mrkev v rohlíku, k níž si můžete vybrat omáčku z receptáře s názvem OpenSauce. Receptář funguje na bázi myšlenky opensource a je tak otevřený všem úpravám. Každý tak může přidávat i upravovat recepty „svobodné omáčky“.

Schodies mapují městské schody vhodné k běhání. Projekt je mapový mashup, který zaznamenává městská schodiště vhodná k běhání. Schodiště jsou zanášena na online mapu a běžci si tak mohou najít schodiště, které nejvíc vyhovuje jejich preferencím a aktuální poloze. Každý výběh je možné následně zaznamenat na svůj profil, kde se jednotlivé výkony automaticky sčítají. Běžec tak může sledovat, jak si vedl za posledních několik dní a kolik schodů mu případně ještě schází. Ke každému výběhu mohou navíc napsat svůj komentář (například o stavu schodů, místním osvětlení, dopravě, atd.) a pomoci tak ostatním běžcům. Za své výběhy a ostatní aktivity na schodies.cz je běžec časem odměněn badgem či diplomem, jež může sdílet na sociálních sítích. Schodies je dalším ze způsobů, jak využívat existující městské struktury a přetvářet je v otevřená hřiště. Takových míst je stále nespočet a většina z nich stále trpělivě čeká na objevení.

Taboo Socket byla interaktivní instalace představená v rámci konference New Media Inspiration 2012 (leden 2012) a posléze byla na dva měsíce umístěna do knihovny Jana Palacha na FF UK.
Základním elementem je elektrická zásuvka. Divák, který přijde do uzavřeného prostoru instalace, je postaven před rozhodnutí: nechat se vést naučenou konvencí, anebo zvednout pod zásuvkou ležící kovovou vidličku, strčit ji do zásuvky a toto tabu prolomit. Zásuvka ztělesňuje interface, který každý den lidé bezděčně penetrují dráty, kabely a přípojkami, aby viděli světlo, cítili teplo nebo mohli komunikovat. Zpřístupňuje síť, která člověku dává moc, rozšiřuje jeho existenci. Ukrývá se v ní síla, energie, koncentrované možnosti. Kabely jsou podle skupiny Cancel „láska, smrt i bezpečí“.

Toto! Kurva je guerillovou intervencí do prostoru supermarketu. Snaží se mluvit se zákazníky jiným jazykem, než tím reklamním. Používáním běžných promluv nabourává každodenní nákupní zkušenost a snaží se ze supermarketu znovu udělat živoucí tržiště dřívějška se všemi jeho podobami.
Toto! Kurva je mělká slovní výstelka analogická PR žargonu „bezva akce“ nebo „super sleva“. Intervence Cancelu hackuje obchodní regál a vytváří z něj komunikační kanál.